La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1699 Culés

1

Ciekawe w ogóle który w hierarchii Xaviego do wejścia na boisko do pomocy jest Puig. Busi, Pedri, Gavi, Nico, Frenkie, a teraz chyba też i Sanz są przed nim. Roberto jakby trzeba było łatać, a byłby do gry też pewnie wszedłby przed nim. Potencjalnie 7 grajków, w praktyce z powodu kontuzji nieco mniej, ale to nadal nie wygląda najlepiej dla Ryśka.

0

@Worny ostatnim meczem udowodnił, że słusznie.

0

@Grabarz1750 Trudno się nie zgodzić, ja się absolutnie Xaviemu nie dziwię, bardziej Puigowi, że naprawdę nie chce pójść nawet na półroczne wypożyczenie dla własnego dobra.

0

@Worny To jest dzieciak z wyższych sfer, ma mega dzianych starych, więc to granie w piłkę traktuje bardziej jak hobby. I on się stąd nie ruszy, no chyba ze mu się kontrakt skończy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?