La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1503 Culés

6

Według mnie Dembele preferuje o wiele szybszy football niż jest w naszej Barcie. To zawodnik żyjący z kontr,a u nas takowe nie mają miejsca. Nasz styl od dłuższego czasu jest powolny, leniwy, bez większego zagrożenia. Ten zawodnik tu nie pasuje, to jasne, ale wydaje mi się, że w drużynie grającej zdecydowanie szybszą piłkę, Dembele znów odzyskałby swój pełny potencjał.

konto usunięte

0

@Sau_Ron po prostu nie potrafi grać z przeciwnikiem grającym nisko, co słabo o nim świadczy podobnie jak o Alexisie Sanchezie.

1

@agrad0 Aby wygrywać z takimi drużynami, wszyscy muszą być w ciągłym ruchu, aby obrońcy byli zdezorientowani, aby można było ich zaskoczyć. U nas tak nie ma. Obsługujemy piłką stojących zawodników, którzy wykonają delikatny ruch max.2m i oddają innemu, dlatego tak ciężko nam się gra z autobusami. Nie obwiniałbym za to Dembele.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?