- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1641 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
2
Myślicie, że Anglia zasłużyła na finał i zagrałaby zdecydowanie lepiej niż Argentyna? Ja... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Sysia11
4
Witani jak królowie.Wspaniały naród,który docenia swoje gwiazdy. https://x.com/albicelestetalk/s... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
PatrychoO
6
Zakładam czapeczkę foliową i... ten filmik rzeczywiście jest zastanawiający. Stoją jak na... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1641 Culés
18
Dzisiaj mija 9 rocznica od śmierci taty. Nikomu nic nie nakazuje, ale starajcie się szanować i kochać swoją rodzinę, spędzać z nimi super chwilę i po prostu być. Nie mam 15 lat, ale tak na prawdę dopiero po wizycie u psychologa udało mi się jako tako przejść przez żałobę (w zeszłym roku). Tak więc cieszcie się życiem i spędzajcie cudowne chwile z rodzinami! Pozdro i do boju na za godzinę! :)
8
@Sztywno Przy czym należy wspomnieć, że absolutnie nie wszyscy rodzice zasługują na szacunek :)
0
@anxted pełna zgoda, myślę jednak, że każdy zasługuje na drugą szansę i przebaczenie. Z zaznaczeniem, że ta osoba wykazuje jakąkolwiek chęć zmiany :)