La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1763 Culés

14

Szkoda, że Laporta nie zdecydował się szybciej na Xaviego…


2

@Pilka_jest_okragla Trzy punkty zdobywalismy z Espanyolem ktory jest na 11 miejscu w tabeli, Villarrealem - 8, Elche - 17, Mallorca - 15, jedyne poważne sprawdziany moim zdaniem to był Betis z którym przegralismy i Sevilla z którą padł remis ale bardzo optymistyczny, ogólnie to zobaczymy jak pojdzie z troche mocniejszymi rywalami, bo szykuje sie napięty grafik, podsumowując, idziemy w dobyrm kierunku, ale nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca moim zdaniem

konto usunięte

2

@Pilka_jest_okragla z czego trzy wygrane na mega farcie chociażby z Espanyol gdzie pudłowali z 5m na "pusta" ale miał też niefart w jednym meczu chyba z Benfica? Koeman miał 4 msc bez porażki pożyjemy zobaczymy

2

@Ghotti Nie ważne czy na farcie, ważne są punkty a matematyka nie kłamie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?