- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1103 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1103 Culés
9
Noż ku*wa!
@Redakcja @Moderacja Was Bóg opuścił czy napruliście się w 3 dupy?
Po **uj się człowiek produkuje pisząc komentarz, skoro komuś u Was sufit spadł na łeb i bawi się w "żartownisia" zmieniając komentarze?
Jak Wam się nudzi, to może zajmijcie się serwerami, żeby nie zdychały przy byle większej akcji.
10
@norbi77 Mi tam nie przeszkadza. ;D
6
@norbi77 Wyluzuj, bo wykitujesz przejmując się takimi głupotami :)
6
@norbi77 Moderacja chyba podchodzi luźniej do strony niż niektórzy użytkownicy, tego to bym się nie spodziewał. :D
1
@norbi77 to Ci się nie zmienia na stałe. To jakiś bot jest generalnie i zmienia niektóre komentarze do czasu odświeżenia strony xd
1
@HighestInTheRoom @marcin62
No, chłopie...ale napisałem długi komentarz i mi go zmienili, bo mają heheszki.
1
@Rewolucja123 Ciekawe, jakbyś dodał długą analizę i zmienili Ci ją na "Odchodzę na notatnik"...też by Co to zwisało?
3
@norbi77 Z tego co zauważyłem po odświeżeniu wszystko wraca do normy. Czasami po kilkukrotnym odświeżeniu precyzując.
1
@norbi77 Przekonamy się pierwszego sierpnia. ;D
1
@Jakchcesz Nieważne. To może być zabawne przez godzinę, a nie cały dzień.
0
@norbi77 włączyli i poszli zjadać co zostało po świętach. Jutro już tego nie będzie a komentarze zostaną w takiej formie jak je pierwotnie napisałeś :P nie ma co się denerwować zbytnio.
0
@norbi77 To napiszesz jutro jak wszystko wróci do normy, co za problem?
0
@HighestInTheRoom @Jakchcesz
Dyskusja trwa dzisiaj, a nie jutro i mam czekać, bo ktoś ma dzień świra? (I nie mam na myśli powtarzalności) :)