- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1642 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
9
100% się zgadzam, zwiedziłem już kilkadziesiąt krajów w tym prawie cały stary kontynent i z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Arkon
2
Myślicie, że Anglia zasłużyła na finał i zagrałaby zdecydowanie lepiej niż Argentyna? Ja... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Sysia11
9
Witani jak królowie.Wspaniały naród,który docenia swoje gwiazdy. https://x.com/albicelestetalk/s... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1642 Culés
7
Fakt, że taki Borek, Pol albo inny Stanowski są teraz najpopularniejszymi dziennikarzami sportowymi w Polsce bardzo źle świadczy o Polakach i poziomie dziennikarstwa sportowego w Polsce. Change my mind.
3
@Azacca Najpopularniejszymi, nie znaczy najlepszymi, więc co ma to do poziomu dziennikarstwa sportowego. Akurat z charyzmą Borka czy Stanowskiego nie dziwne, że są bardzo popularni.
2
@Azacca Tak, ta trójka to jedyni dziennikarze sportowi w Polsce.
0
@dogie1337 Tyle ma, że nawet jeśli są jacyś dziennikarze sportowi z prawdziwego zdarzenia, to nie potrafią się przebić do mainstreamu. Charyzma Borka? Jeśli charyzmą nazywasz wczorajszy filmik, w którym bredzi o "zdradzie 40 milionów Polaków" to chyba mamy inne pojmowanie charyzmy.
0
@tristan87 A czy ja coś takiego napisałem?
0
@Azacca Tak, Borek jest charyzmatyczny. Gość jest dobrym komentatorem piłkarskim, potrafi wprowadzić emocje(przykładem Euro, mecze Danii), świetnie prowadzi gale KSW, gdzie dużo ludzi czekało na jego powrót, jest dobrym mówcą o boksie, piłce nożnej (nie tak dobrym ekspertem jak Ćwiąkała, Święcicki) ale trafia do swoich odbiorców i jest chętnie oglądany a Ty próbujesz nieudolnie udowodnić swoje racje, że Borek nie ma charyzmy po wczorajszym występie.