La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1392 Culés

8

Konczy się kontrakt Kessie'mu w 2022 a dzikus z niego niezły.Xavi mógłby go fajnie wyrzezbić.


0

@Encore Nie, nie pasuje do Barcy, oglądałem go, więc wiem.

0

@Adi123456789 Czemu?

0

@Encore Nie ma takiego przyspieszenia, dostosował się do poziomu swoich kolegów który nie jest fajny dla oka...

0

@Adi123456789 A to nie ma byc fajny dla oka Adrianie a skuteczny w swoim fachu

0

@Encore No ma 5 bramek w tym 2 z karnego. W ogóle na jakiej on pozycji jest, ofensywny pomocnik? Jeśli tak to myślę, że nie bo mamy dużo bardziej utalentowanych graczy i nie powinni oni się marnować

1

@Adi123456789 to mówisz ze go oglądasz a pytasz jaka to pozycja xD

0

@Encore nie milion znakow

1

@Adi123456789 Defensywny/srodkwoy pomocnik często w 4-2-3-1 jako jeden z dwójki

0

@Encore 10mln pensji chce ;d

0

@thcmenel420 W sensie parę jego meczy obejrzałem i nie zwróciłem na to uwagi...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?