La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1324 Culés

0

Robił ktoś ?

https://diag.pl/sklep/badania/koronawirus-sars-cov-2-przeciwciala-igg-i-igm-test-immunochromatograficzny/

chodzi o test na przeciwciała IgM i IgG razem za 99 zł ?

2

@VamosGirl Ja robiłem w zeszłym roku, dzień przed pierwszym szczepieniem. Oba mi wyszły dodatnie...

0

@Bobo25 zapłaciłeś około 100 zł i miałem wynik testu IgG i IgM ?

Bo widziałem oferty za 130 zł ale tylko na test IgG w LX MED.

1

@VamosGirl akurat robiłem inne badania zlecone przez lekarza i w laboratorium była promocja ze 149 zł na 69 zł przecenione dokładnie te testy co podałeś.
Stwierdziłem że z ciekawości zrobię no i wyszły zarówno wczesne jak i późne dodatnie, a dzień później miałem pierwszą dawkę szczepienia umówioną. Były później cyrki bo nie wiedziałem czy mam iść na szczepieni jak mam przeciwciała czy nie. Był telefon do lekarza, sanepidu, na jakąś infolinię NFZ i do punktu szczepień i nikt do końca nie potrafił mi powiedzieć czy mam przekładać szczepienie czy nie. Ostatecznie miał lekarz podczas wywiadu przed szczepieniem zdecydować. Lekarz stwierdził że skoro już przyszedłem to może mnie zaszczepić jak chcę... No to się zaszczepiłem jak już tam byłem.

0

@Bobo25 dzięki, bo ja na początku listopada robiłem test IgG i wyszedł dodatni (covida przechodziłem w sierpniu), ale liczba przeciwciał już przy dolnej granicy (mało).
Prawdopodobnie aktualnie mam covida, ale lekko przechodzę, wczoraj nie miałem węchu i katar. Tak sie zastanawiam czy nie zrobic sobie po nowym roku tego testu, zeby upewnić sie że to na 100% był to covid.

1

@VamosGirl w takim przypadku chyba wystaczyły by te antygenowe, które sa dostępne w aptekach.

1

@Bobo25 w sumie racja, zobaczę. dzięki :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?