- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1831 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1831 Culés
4
http://medycyna-komorkowa.com/pandemia-koronawirusa-zaplanowana-255/
Hmm, no w sumie to pewnie tylko przypadki.
2
@ranger3120 Z czym do ludzi chooopie. Przeciez w TV o tym sie nie mowi a WHO jest jak najbardziej wiarygodne! ;)
1
@ranger3120 zajebista strona, jest też na niej artykuł, że technologia 5g pobudza organizm do wytwarzania wirusów... I mój ulubiony komentarz pod artykułem który wrzuciłeś "Ze znaków – w bajce Minonk z 2015 r. w 6 minucie, w scenie, w której minionki pojawiają się na targach zła, jest facet, co maszeruje z balonem w kształcie “koronawirusa”.
1
@Kinginiesta wiedziałem, że ktoś się doczepi do źródła xD może skomentuj tylko ten jeden artykuł?
0
@Kinginiesta w sumie Twój komentarz nijak ma się do treści i zdjęć, które się tam znajdują.
0
@elmayakos@ranger3120 serio jestem daleki od masowych szczepień i nie będę negował tych teorii które kolega zamieścił, przeczytałem artykuł, są tam rzeczy ciekawe i są też totalne bzdety, ale jak na koniec artykułu podrzuca mi następny który mówi że tym że 5g pobudza wirusa a nawet koronawirusa to taka strona traci dla mnie wiarygodność. A co do tego że pandemia jest zaplanowana, nie wiem nie wypowiem się, wiem natomiast że mogła zostać zakończona już jakiś czas temu ale jesczze najwidoczniej nie wszyscy zarobili
1
@Kinginiesta okej, okej. Rozumiem o co chodzi, po prostu się doczepiłem do pierwszego komentarza :)
1
@ranger3120 zainspirowany tym co dziś wrzuciłeś, postanowiłem się trochę zagłębić w ten temat i znalazłem coś takiego. https://sprawdzam.afp.com/nie-czlonek-rodziny-rothschildow-nie-opatentowal-testu-na-covid-19-w-2015-roku może kolegę @elmayakos też to zainteresuje
1
@Kinginiesta ciekawe, swoją drogą fajna strona, dzięki