La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

1

Kończy się rok i w Waszej opinii, jaki film, który obejrzeliście był najlepszy, a który najgorszy?


NAJLEPSZY (opinia subiektywna):
Chciałem podać "Ojciec" z Hopkinsem, ale on jest z 2020, więc padło na:
- "Mortuarium" - horror, ale wahałem się czy nie podać "Tożsamość strachu" - thriller...ale oba moim zdaniem naprawdę dobre, więc dałem dwa tytuły :)


NAJGORSZY:
1. "Diuna" - mocno się zawiodłem.

konto usunięte

0

@norbi77 mortuarium niby z 2019

konto usunięte

1

@norbi77
Film "Nikt" bardzo mi przypadł do gustu z tegorocznych, klimaty Johna Wicka.

0

@Dankhog Mówisz o tym?
Jest z 2021...

0

@Ronmes Też zajebisty, ale kierowałem się finałem filmów i efektem "wooooow" :)

konto usunięte

1

@norbi77 Best: Diuna
Worst: W lesie dziś nie zaśnie nikt (ja zasnąłem)

1

@norbi77 Najlepszy: Diuna, Judasz i czarny mesjasz, Obiecujaca, mloda, kobirta, Tina, Ojciec, Zupa nic, Furioza, Nikt, Małe rzeczy.
Najgorszy: Kobieta w oknie, Spirala

konto usunięte

0

@norbi77 według filmweb to jest z 2019 https://www.filmweb.pl/film/Mortuarium-2019-855749

No ale mniejsza o większość, gdzie to obejrzec?

0

@Dankhog No to jest to pomyłka :)
Ja miałem z torrentów :P

konto usunięte

1

@norbi77 ja tez tak zapewne zrobie bo z tego co widzę to na netflixie nie ma :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?