La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 871 Culés

1

W ogóle co to za informacja: "Frankie de Jong nie czuje się najbardziej komfortowo w Barcelonie"? Klub ma słaby okres, ma spadek formy i kibice są z niego niezadowoleni no to jak ma się czuć? A niektórzy już piszą jakby nie chciał tu grać i chciał odejść.

0

@Mow_mi_Douglas nie pamiętam kiedy ostatni raz miał formę xd

1

@kryhaa równą, czy nje równą? Bo jak to pierwszs, to styczeń, jak to drugie, to kwiecień-maj, gdy grał w kratkę.

0

@Rewolucja123 o to sorki zapomniałem ( to świadczy o tym jak średnio się u nas prezentuje :/)
piłkarz takiego kalibru kupionego za takie pieniądze powinno się wymagać o wiele więcej
No cóż zobaczymy może Xavi go ogarnie xd

0

@Mow_mi_Douglas posypalo sie troszke krytyki, zasluzonej swoja droga, i juz plaku plaku? Powtorze sie przy okazji innego posta: co za.mentalne panienki barca posprowadzala to glowa mala

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?