- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1606 Culés
Gorące dyskusje
Batys
6
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
21 odpowiedzi
kodi77
82
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
CLS63AMG
34
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1606 Culés
1
Patrząc na naszą sytuację ekonomiczną, to ta akcja ze ściągnięciem do Barcy Erlinga obecnie wydaje się komediodramatem. Jednak być może Laporta ma pomysł na to, jak tego dokonać, poza tym nie jesteśmy, aż w tak złym położeniu co do innych, bo Real skupia się na Kylianie, Bayern nie zapłaci nigdy takich wielkich pieniędzy, w City im zdecydowanie nie po drodze z Raiolą, no może PSG, ale ci to chyba FFP mają nagięte do granic możliwości, więc być może Barcelona jest dla niego jednak dobrym kierunkiem, tym bardziej, że każda z tych wymienionych drużyn ma konkretnego napastnika w składzie, a my nie, więc Haaland byłby na pewno numerem jeden u nas. A do tego John ma bardzo dobre relacje z Mino. Nie twierdzę, że to będzie najlepsza decyzja wydawania góry siana na jednego zawodnika, ale być może mają to wszystko jakoś obliczone. Ciekawa to będzie rozgrywka.
4
@Pilka_jest_okragla zawsze mnie bawia komentarze tego typu. Patrzac na nasza sytuacje finansowa tzn. jaka sytuacje? Jaka jest nasza sytuacja finansowa? Ktos to wie oprocz kilku osob w zarzadzie?
0
@Kondzix @Pilka_jest_okragla
no właściwie to nikt nie zna dokładnie naszej sytuacji
a potencjał ten zespół ma, potrzeba tu czasu i spokoju
wielu tu wyśmiewa LE itp. - nie wiem czy kumają że LE tylko ten sezon a nie na wieczność ale chyba nie dociera to do ich małych główek
perspektywy są, Pedri zdobywca Golden Boy, Fati, mówi się o Ferranie, nowy trener, zmiany w podejściu do przygotowania fizycznego, potrzeba czasu ale Norweg jest młody i sądzę że rok czekania na zgranie się i wzmocnienie się piłkarskie zespołu to nie dużo a perspektywy z nim i proponowanymi transferami byłoby znów na TOP Europy
nie pozostaje nic tylko czekac