La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1306 Culés

7

Szef RB w koncówce przed wypadkiem :


5

@Encore
i cud się wydarzył.

konto usunięte

0

@Encore Amen .

0

@Encore
I pomocy sędziów

1

@AbelKabel pomoc sędziów to dostawał Merc częściej niż rzadziej

0

@mekston
Jedni tak drudzy tak będą twierdzić

W formule jest tyle zmian itp
A tak prostej zasady nie mogą zrobić iż jest zakaz zmiany opon w takich sytuacjach jak ta była

0

@AbelKabel w jakiej? Przepis jak przepis - można dyskutować ale obie ekipy znały go

0

@mekston
Wyścig wcześniej
Luis tez zmienia opony przy samochodzie bezpieczeństwa i co ?
Ładuje kilka pozycji dalej
Zmiana Maxa dziś bez żadnych konsekwencji utraty pozycji
Powinien wyładować za tymi co wyjechał

0

@AbelKabel wyścig w Arabii - to była czerwona flaga - to, że Max nie zmienił na Safety Carze to była stategiczna decyzja Red Bulla.

Dzisiaj bez konsekwencji bo razem z Hamiltonem mieli wypracowaną taką przewagę nad resztą.

0

@mekston
Tak ale w wyścigu jakby zmieniał to by wyjechał za dublowanymi i musiał ich ominąć
Tutaj od razu się ustawił za Luisem

A jakby Luis pojechał zmienić ? To by wyjechał za nim
Jest to bez sensu
Dlatego w takich przypadkach albo zmiana dla wszystkich i utrzymanie pozycji albo zakaz zmian opon

0

@AbelKabel ale to zawsze wiemy, że jak jest safety car to mogą być pewne przetasowania. Pierwszy raz oglądasz F1?

Jakby Lewis pojechał zmienić to byłby przed Maxem - chyba, że Lewis by zmienił, a Max by został na torze.

Co znaczy zmiana dla wszystkich? XD Przecież nie każdy może chcieć zmieniać opony.

0

@mekston
Nie oglądam pierwszy raz
Ostatnio nie oglądałem bo nudno bywało :)

No właśnie jakby Lewis pojechał zmienić pierwszy to by Max nie pojechał i Luis by wyjechał za nim.
Jakby Lewis pojechał za Maxem to by tez wyjechał za nim.
W tym to jest bez sensu
Takie zdarzenie promuje tego z tylu.

Dla wszystkich zmiana dobrowolna tak ale zachowując miejsce o to mi chodzi.

0

@AbelKabel DRS w formule też premiuje tego z tyłu - bo on może użyć, a ten z przodu nie. Dzięki temu Hamilton mógł wyprzedzać w Brazylii też tak łatwo w tym Verstappena - w Arabii też dzięki temu mógł wyprzedzać.

Jest cały pakiet reguł w F1 - i tak np. wprowadzono wirtualny samochód bezpieczeństwa, żeby np. zredukować ilość wyjazdów SC jak nie trzeba.

0

@mekston
Drs to co innego
Wyprzedzony może go tez użyć :)

Zasady zmian opon w trakcie SC są idiotyczne

0

@AbelKabel nie może go użyć - może go użyć dopiero jak na linii detekcji będzie o 1 sekundę za rywalem. To też bardzo specyficzna regulacja premiująca tego co jest z tyłu.

Na zasadzie przy SC każdy może zmienić opony lub nie - decyzja zespołu i zawodnika.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?