- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 807 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
157 odpowiedzi
MirusAmisz
37
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
LAMC_10
5
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
46 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 807 Culés
0
Luźna rozkmina okołopandemiczna (jestem zaszczepiony i przechorowałem):
Zakładając, że wirus jest wytworem człowieka, a stworzone szczepionki są w stanie ingerować w nasze DNA- skąd założenie, że to szczepionki są eksperymentem medycznym? Ja na miejscu "tych, którzy potajemnie rządzą światem"- wolałbym się pozbyć ludzi, którzy nie chcą się podporządkować, stąd też najpierw wypusciłbym takiego koronawirusa- wypuścił szczepionki, które modyfikują DNA, po czym wypuścił jakieś jeszcze większe świństwo, które wybije wszystkich niezaszczepionych i został z samymi potulnymi barankami, które grzecznie się słuchają.
Dlaczego żadna z teorii spiskowych nie idzie w tę stronę?
0
@arkasath Tak byś zrobił powiadasz?
0
@arkasath jakby zabili 50% populacji to kto by pracował w ich firmach? Gospodarki by upadły i chaos zapanował na świecie.
0
@IrekPOL może dlatego tak się nalega na szczepienie elit? Nacisk na obowiązkowe szczepienia lekarzy, nauczycieli itd. w wielu krajach wyszczepionych jest już po 90%
0
@arkasath Zastanów się dlaczego chce sie szczepić nauczycieli i lekarzy, a nie piszesz takie głupoty.
0
@hardmind Według niektórych tutaj zaszczepiona elita jest bardziej mądra i wykształcona jak umrą po szczepionkach zostanie sam motłoch który grzecznie będzie pracowac dla Byl Gejtsa
Poza tym szczepionka nie daje 100% szans na przezycie wirus moglby być za mocny mimo wszystko. A antywirus dozylnie podany już nie :D
0
@hardmind @arkasath tylko dlaczego lekarzy zmusza się do szczepień? Oni mają większe pojęcie od nas o przeróżnych specyfikach i mimo to nie wszyscy chcą się zaszczepić.
0
@arkasath bo teorie spiskowe są głupie a ta jest jeszcze głupsza