La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1599 Culés

0

Zabawne są trochę te komentarze że Bayern gra o pietruchę (w dodatku mając możliwość wygrania wszystkich meczów w grupie), już Liverpool pokazał wczoraj co znaczy mecz o pietruchę i to na wyjeździe także nie ma się co zbytnio nastawiać chociaż i tak nadal jest ta iskierka nadziei :)

0

@PolskiBarcelonista10 liga nie wymagająca więc nie muszą jakoś specjalnie rotować składem.

1

@PolskiBarcelonista10 Liverpool wyszedł na poły rezerwowym składem a Bayern również kombinuje. Wiadomo, że pójdą po wygraną, ale przecież sam fakt, że są pewne braki w stosunku do wyjściowego garnituru powinien zadziałać na naszych zawodników motywująco. Ja miałbym wielkie pretensje gdyby zespół przegrał już przed pierwszym gwizdkiem. Dał nam przykład Lipsk jak zwyciężać z faworytem mamy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?