La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1112 Culés

0

Jeśli Barca odpadnie w 1/16 LE (jeśli odpadnie z LM) to będziecie źli czy wam będzie obojętne?

5

@PodkarpackiKibic sam fakt udziału w LE dla takiego klubu to wstyd
P.S tak wiem kiedyś były gorsze czasy no ale sami rozumiecie, Liga Europy to jest drugorzędny puchar

0

@FCBMati10 Z jednej strony tak, ale żeby się nie okazało że to będzie jedyną przepustka do LM. Bo jakby w lidze było kolorowo to wiadomo, że wtedy można odpuścić LE i trochę wstyd tam grać. Ale teraz, gdy nie jesteśmy pewni miejsca w TOP 4 to może trzeba docenić i próbować skorzystać z szansy.

2

@Oskar00 jest taki problem ze Barcelonie będzie bardzo ciężko nawet ten pucharek wygrać xD

0

@PodkarpackiKibic Będzie smutno w **uj, liczę na conajmniej półfinał, no ale to wszystko zależy od tego kogo dostaniemy wcześniej, takie Napoli czy Borussia będą wyzwaniem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?