La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 613 Culés

2

,,Real Madryt kradnie po raz enty i nic nie ma o tym w prasie. Przekupił media"
Factos

2

@Djzordon What? xdd

1

@Djzordon @Kapitan hawk Jest wędka.

konto usunięte

21

@Djzordon Co więcej! Przekupili moim zdaniem piłkarzy Sociedad, bo nawet nie strajkowali po tej ręce, skandal.

0

@Image już wiedzą że strajk nic nie da.

1

@Djzordon Trzy karne dla Sociedad i degradacja klubu z ligi za takie wykroczenia boiskowe

8

@Djzordon ,,Nie masz mózgu"
Factos
O czym świadczy te drugie zdjęcie bo nie rozumiem, że Casemiro tutaj faulowal czy co? xDD
Ciekawi mnie dlaczego ty siejąc taką propagandę nadal nie zostałeś zbanowany, najwidoczniej administratorą to odpowiada co odzwierciedla poziom tego forum, a szkoda bo jest tutaj naprawdę wielu normalnych użytkowników a przez takie zachowania tylko się ośmieszacie.

konto usunięte

1

@Image Jaki ten Real jest zły! Cieszy mnie to że tu w większości są normalni kibice, ale taki zordi pewnie wysrywa to samo na fb i innych takich, potem jako kibice Barcy mamy taką a nie inną opinię...ale to pokazuje jego poziom xD


(Alert dla uszu i zdrowia psychicznego)

0

@ELkakao Tak kolega @Djzordon musi podnosić poziom tego forum, które Ty mocno zaniżasz.

1

@Rewolucja123 piękny wysyp :D tych komentujących i tych polecającyh. Cała biała śmietanka :D jeden nawet udaje kibica Napoli. Liczba dni w serwisie: 2 :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: