La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

0

Czyli verstapen musi kasować hamiltona na nastepnym wyścigu i wtedy ma wiecej wygranych i zgarnia mistrza hahah

1

@Zawsze_Wierny to dostanie dyskwe w mistrzostwach

0

@mekston chyba Schumacher kiedyś tak zrobił jak mial 1pkt przewagi przed ostatnim wyscigiem i wygral mistrza

0

@Zawsze_Wierny gdyby do tego doszło przypuszczam że odebrano mu tytuł, nie ma mowy o takiej zagrywce

0

@Lisek Już była taka sytuacja w F1 ale oczywiście nie przy tak przekupionych sędziach

0

@Lisek znaczy no ja sie smieje, oczywiście nie chce zeby tak zrobił

1

@Zawsze_Wierny Najpierw Prost wjechal w Senne i zdobył tytuł, potem Senna w Prosta rok pózniej i zdobył tytuł, potem w Adelajdzie Schumi w Hilla i tytuł dla Schumiego. W 97 się to zmieniło bo po tym jak Schumi wjechał w Villeneuve to dostał DSQ z całych mistrzostw, także wszystko możliwe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?