- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1407 Culés
Gorące dyskusje
Luciano99
49
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Faro
0
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
16 odpowiedzi
Bzyczekk
15
Pamięta ktoś jeszcze tego ziomeczka?https://x.com/i/status/1273716704934342660
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1407 Culés
7
jeszcze pamiętam jakiś czas temu jaka była beka z Militao i Viniciusa :) a teraz całkiem inni zawodnicy którzy decydują o losach Realu :) to pokazuje ile w piłce tak naprawde siedzi w głowie.
3
@Hubsao Ja od razu mówiłem,że sportowo Eder Militao będzie jeszcze większym kocurem niż Pepe(oby pod innym względem nie bral z niego przykładu) a co do Viniego też pisałem nawet na naszej stronie Realu,aby dali mu czas.. Szydzili,a dziś uważają go za zbawiciela. :)
1
@Madridistaaa mega lubie takie historie :) pomimo że nie lubie Realu fajnie patrzy się na zawodników którzy zrobili taki progres.
1
@Hubsao Ale tacy hipokryci są wszędzie... Nie ważne na jaką stronę byś nie zajrzal,mam na myśli portale kibiców
1
@Hubsao szkoda że Cou też siedzi w głowie
0
@VamosDeJong dokładnie :) umiejętności ma ale psychika nie idzie w parze.