La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 838 Culés

38

Ja pierdziu. Fajne słowa Messiego doceniające Roberta, że też powinien mieć Złotą Piłkę za tamten rok, bo był najlepszy. Nie ma problemu, żeby to przyznać, a śmietanka dziennikarstwa, że to tylko puste słowa, pokazówka i jakby Argentyńczyk oddał swoją Złotą Piłkę, to dopiero byłby gest :D. W dupach im się poprzewracało. Przecież Leo nie musiał w ogóle takich słów mówić o Polaku, mógł mieć wywalone. Boże, niech wylogują się z tych twitterów, youtubów i fejsbuków.

11

@Danny Gaucho Fenomen piłki światowej mógł mieć kompletnie wywalone na Lewego, odebrać nagrodę i pojechać na imprezę. Ale zamiast docenić to, że taki geniusz uznał Lewego za bezdyskusyjnie najlepszego w poprzednim roku, część Polaków zachowuje się jakby Messi był Lewemu cokolwiek winien. Przecież to jest rywalizacja do jasnej ciasnej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?