La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

konto usunięte

0

Czyżby jednak Lewy? Jako wielki fan Leo, bardzo chciałbym aby Robert wygrał jutro tę nagrodę, post FF wskazuje na zwycięstwo Polaka.


0

@koziar otóż nie Lewy

9

@koziar to sprawdź, czy kiedykolwiek na Złotej Piłce było napisane nazwisko zawodnika.

2

@koziar Widzę, że na kanale to co drugi filmik to o Lewym xD

konto usunięte

0

@PatrychoO Nie o to chodzi. FF mogło podpowiedzieć fanom kto wygrał.

5

@koziar Wszyscy potwierdzają że Messi, nawet jego osobisty fotograf a ty wjezdzasz z jakimś śmiesznym filmikiem xD

0

@koziar jak dla mnie sprawa wyjaśniona https://t.co/IaQFNdkYnz

0

@koziar Leo zgarnia 7ZP tyle w temacie.

0

@koziar Serio? Twórca tego kanału liże na każdym kroku dupę lewemu i widać tą nienawiść wobec leo

konto usunięte

0

@Adi123456789 Twórca filmiku nie ma nic do postu France Football.

3

@Adi123456789 i ci ludzie w komentarzach pewni zwycięstwa Lewego xD

0

@koziar No wiem, ale tak mówię na marginesie

3

@CatalanDream I te komentarze: "Messi? Za co? Za to, że wygrał śmieszny turniej? Za to, że w Barcelonie zawodził?" XD zawsze można się pośmiać z Polaczków i ich bólu tylnej części ciała :)

0

@koziar o jakim poście mówisz?

konto usunięte

0

@PatrychoO Na końcu tego krótkiego filmiku jest mignięcie. Na ZP jest coś wygrawerowane, na pierwszy rzut oka Lewandowski, pytanie czy FF po prostu nie dało mignięcia z innej piłki aby podgrzać atmosferę. Takie mignięcia nie są przypadkowe. Tak, to oficjalne konto FF. Edit: jak teraz patrzę to może tam i być Messi napisane xD


0

@koziar to przecież napisałem Ci, że na Złotej Piłce nigdy nie było grawerowane nazwisko zwycięzcy. Tam jest napisane po francusku "dla najlepszego zawodnika na świecie". Ostatni wyraz to "monde".

konto usunięte

0

@PatrychoO Tego o czym piszesz też nie było na większości edycji ZP. Poza tym, ZP się zmieniała z biegiem czasu, i możliwe jest po przerwie wprowadzenie czegoś takiego, dla mnie to jest jasne.

0

@koziar https://nationwideradiojm.com/the-ballon-dor-award-ceremony-will-return-in-november-after-one-year-absence/ zobacz sobie co jest napisane na piłce. "Meilleur joueur du monde." Niezle fikołki trzeba robić, żeby tam przeczytać "ski" xd

konto usunięte

0

0

@koziar to jest najprawdopodobniej zdjęcie z innej strony. Nie sądzę, że nie byłoby napisu "Ballon d'Or".

konto usunięte

0

@PatrychoO to jest zdjęcie z tego samego twittera FF.

0

@koziar chodzi mi o stronę Złotej Piłki. Z tyłu czy coś.

konto usunięte

0

@PatrychoO ZP Cannavaro, nie wiem, jak dla mnie 1 napis raczej jest. Mniejsza o to, okaże się jutro, choć możliwe, że masz rację. https://pbs.twimg.com/media/FFNNcYzXoAsgqgR?format=jpg&name=large

0

@koziar to jest ZP Cannavaro? To musi być druga strona, bo przecież wtedy jeszcze Złota Piłka była też od FIFA.

konto usunięte

1

@PatrychoO Nie wiem, czy do zdjęć by pozowali z tyłem, ale może :-P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?