La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1792 Culés

1

Ale Jadon ładnie odżył - 3 mecz z rzędu solidny, w tym 2 z rzędu z bramką

0

@mekston cooooo ? XD

0

@barcowy1899 czego tutaj nie rozumiesz? - bramki z trudnymi rywalami - jak Villarreal i Chelsea i dobrze się w meczu z Watfordem zaprezentował, co zwiastowało, że może wnieść swoje do meczu.

0

@mekston przeciez te bramkę dzisiaj Chelsea sama sobie strzeliła...
Ta bramka nawet nie uratowała jego zmiany w 2 połowy, bo facet był bezproduktywny.

0

@barcowy1899 "przeciez te bramkę dzisiaj Chelsea sama sobie strzeliła..." wg mnie jednak strzelił ją Jadon ;). Spory błąd Jorginho, ale jednak Jadon musiał swoje sam na sam wykorzystać i to zrobił. Nie było to też pustak, albo dobitka z metra. Strzelenie bramki w meczu z trudnym rywalem to już coś.

Popatrz jak gra dzisiaj United, więc jednak występ na plus Jadona.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?