- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1158 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1158 Culés
3
Guardiola idzie do Milanu w 2023 róbta screeny
2
@MesQueUnClub96 A po co mam robic screeny wypocin dzieciaków
2
@MesQueUnClub96 Na Fashion Week do Mediolanu?
xd
0
@Rust_Cohle moje wróżby się sprawdzają więc można.
4
@Rust_Cohle xd
1
@Rust_Cohle xd ale ty go nie lubisz
0
@PodkarpackiKibic nie on po prostu bekę robi, sam się śmieje z jego postów. No chyba że mi zaczyna po rodzinie jechać xd
1
@MesQueUnClub96 dlaczego dajesz sobie jechac po rodzinie ?
0
@PodkarpackiKibic Co mam zrobić? Raz mu odpisałem to dyskusja zniknęła.
1
@PodkarpackiKibic nigdy nikomu nie wyzywalem rodziny.
@MesQueUnClub96 co ty bredzisz? Jeden przykład podaj
1
@MesQueUnClub96 jak 90%dyskusji na tej stronie
0
@Rust_Cohle No jak niby nie jechałeś mi po rodzinie? Pisałeś coś tam o wujku itd.
0
@MesQueUnClub96 kto klamie ty czy on?
0
@PodkarpackiKibic teraz to mnie wkurza.
@MesQueUnClub96 no co Ci jechalem po rodzinie niby słucham. Bo sie jąkasz teraz, a farmazona puściłeś
0
@Rust_Cohle No że mamy jakieś dziwne relacje w rodzinie itd. Dobra teraz się wypierasz a wtedy to było tak zabawnie i śmiesznie.
0
@MesQueUnClub96 To mogłem po tobie pojechac i napisac cos o wujku, ale na pewno go to nie obrazalo.
To ze byl jakid temat wujka i go wplotlem w post nie oznacza, ze Ci po rodzinie jechalem, a ty pie***lisz teraz jakies glupoty i pomawiasz porządnych użytkowników
0
@Rust_Cohle @MesQueUnClub96 xdd
0
@PodkarpackiKibic no caly on utkal tylek bo nie ma nic do powiedzenia.
Podkur*ił mnie tym
0
@Rust_Cohle on jest jeszcze mlody wiesz troche sie przestraszyl ciebie teraz