La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 898 Culés

0

Tak patrząc teraz na Neymara to Barcelona zrobiła dobry Deal z tymi 222 milionami. Tylko szkoda, ze tak głupio je rozporządzili …

0

@NismoFCB Ney przez lata prezentowal sie duzo lepiej niz w tym sezonie. Inna sprawa ze sporo czasu w szpitalach spedzil

konto usunięte

0

@mekston każdy kolejny sezon e psg coraz gorszy mimo bycia w finale LM I półfinale!
Żadnej rewelacji nie gra i nie grał.
U nas to było inaczej bo w Barcy o klasę lepsi techniczne i dlatego to przykrywało jego braki .Mentalnie to on nawet nie ma poziomu Suareza a na siłę robili /a z niego gwiazdę w Brazylii. Ronniemu ,Rivaldo,Ronaldo to om nie sięga a z Brazylia mimo że będzie miał najwięcej goli (prawdopodobnie)to nic nie wygra !

0

@MessiIniestaRonnie w poprzednich sezonach jak grał to grał dobrze, w tym jest dużo gorzej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?