La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

2

Poche powinien poświęcić Neymara na kolejnego pomocnika. Z tą trójką daleko nie zajdą, bo nie pomagają w obronie, a do tego tylko jeden gra wertykalnie, Mbappe. Jeżeli coś chce ugrać, to wzmacniają defensywę i wertykalność kikś box to box. Nie wiem kogo o takim stylu box to box mają, więc już mnie to mało obxhodzi.

0

@Rewolucja123 Żaden trener nie zdejmie MNM

0

@Encore @Rewolucja123 raxzej Di Maria nie powinien grac. Ten uklad im jeszcze nic dobrego nie dal

0

@Rewolucja123 Przez głowę przeszło mi nawet, że oni bez Neymara i Leo, być może wyglądaliby lepiej.

1

@mekston no on tež, ale jakoś pomaga w obronie.
@kamilop bez Neymara. Duet Leo-Mbappe by zmiótł wiele ekip.

0

@Rewolucja123 ale też bez przesady - to wciąż zawodnik ofensywny. Neymara nie posadzisz, ale ogólnie Ney prezentuje sie najgorzej z trójki MMN

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?