La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1647 Culés

0

0

@Transu96 Zrób 3-4-3, jak Xavi.

0

@Transu96 Brak Kimpembe każe mi uważać, że nie jesteś pro graczem Fify :P Van Dijk jest klocowaty, mój specjalny Insigne kręci go jak watę cukrową ;D

1

@Sau_Ron Twierdzenie że Van Dijk jest klocowaty każe mi uważać, że nie jesteś pro graczem Fify :P Odbija się od niego nawet Vinicius

0

Poza tym:
na Twoim miejscu wymieniłbym Kevina na Bruno i kupił właśnie Kimpembe i Donnarummę. Nie ma lepszej obrony. Widziałbym jeszcze parę zmian, bo ja wolę zdecydowanie bardziej mobilnych zawodników ofensywnych. Razi mnie trochę Wayne, ale nie grałem nim i nie wiem czy jest dobry.

0

@Transu96 Na tyle meczy co zagrałem od początku, to może z 5 składów było z Van Dijkiem :P Wniosek prosty Van Dijk < Kimpembe

0

@Transu96 Po jakiego kloca Ty tego Parejo zrobiłeś? xD

0

@Sau_Ron too much untradeables

0

@Sau_Ron wniosek prosty - ludziom szkoda coinsów na obrońców

0

@Transu96 Czyja wiem czy szkoda. Raczej wiedzą co dobre :P

0

@Transu96 zbyt ofensywnie mordo

0

@PodkarpackiKibic też tak myślałem dopóki nie zagrałem, fizyka nadrabia obronę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?