La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1588 Culés

1

Brak pomysłu Pochettino na ten mecz był porażający. Głęboka defensywa, brak czegokolwiek w pomocy plus to co wielka trójka ukręci z przodu w wielkiej improwizacji.
Nie wiem co robił Poche od pierwszego spotkania tych drużyn, ale za wiele nie wymyślił. W tej chwili PSG nie wygląda jak zespół z pierwszego rzędu faworytów.

0

@Comentateiro Ale w sumie tak czy siak City każdego dominuje z piłką

0

@Comentateiro a z drugiej strony zespół Pepa praktycznie na nic im nie pozwolił. Niech Pocze siedzi w psg jak najdłużej ;-)

0

@Encore Na tym polega praca trenera, żeby zneutralizować rywala, czy to wysokim pressingiem, czy dobrą organizacją gry. Dominować sobie mogą, rzecz w tym co się robi by dominacja była jałowa, i co zespół robi z piłką przy nodze. A tutaj w obu aspektach słabo.

1

@Comentateiro Psg to jest taki klub. Nikt ich nie ogarnie xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?