La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1503 Culés

1

Nie wiemy jakim trenerem będzie Xavi, ale to co już mi się podoba to zaszczepianie sposobu myślenia o klubie u zawodników, którzy w nim są oraz wysyłanie sygnału na zewnątrz, że nie chcemy najemników myślących o apanażach, ale piłkarzy, którym zależy reprezentowaniu barw Barcy. Mam nadzieję, że okres rządów Bartomeu, uczuli klub na to w jakim kierunku nie należy j nigdy zbaczać. Oby ta praca nad identyfikacją z klubem była nieustanna i ważne by przywrócić nieco właściwe wartości, bo kult pieniądza to nie jest chyba kierunek, w którym chcemy podążać.

I oby naszemu klubowi pomagały przypadki takie jak Moriby, który na razie się sparzył opuszczając klub gwarantujący mu obfite minuty. Niech ten przykład będzie punktem odniesienia dla tych młodziaków, którzy na widok banknotów nadmiernie się podniecą. Choć, oczywiście, niech się Moribie wiedzie, ale póki co ma sporo do myślenia

0

@Comentateiro Jak to nie wiemy? Hiszpańskim trenerem będzie.

konto usunięte

2

@Comentateiro "nie chcemy najemników myślących o apanażach"
Ekhm, Xavi w Katarze :D

0

@Persyfl : )

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?