La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1428 Culés

2

Leszek Żebrowski o kontrowersjach wokół Marszu Niepodległości:

Komu wadzi oddolny (!) Marsz Niepodległości o wieloletniej już tradycji? Największe tego typu wydarzenie w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Wystarczy obejrzeć koligacje rodzinne Rafała ps. "Gorset", "Koturn" i wszystko jasne A swoją drogą - dorosły facet chodzi na wiece w mocno wyszczuplającym gorsecie i nawet na oficjalne spotkania w... traperach. To jakaś mania "wyższości"?

Komuna wyłazi na każdym kroku. Komuniści "zdelegalizowali" to święto już w 1945 roku. Kto podpisał? Sami sowieccy agenci i zdrajcy: Bierut, Żymierski, Radkiewicz... Bezwzględnie tępili wszelkie próby takich obchodów, nakazywali nawet likwidacje. Dziś mamy tylko konsekwencje braku dekomunizacji (a jest coraz więcej przygłupów twierdzących, że "komunizmu nigdy nie było". Był, bardzo krwawy i w wielu dziedzinach mamy ciągłość polityczną. Jak również mamy "naszych" przedstawicieli sowieckiej komuny w PE, czyli w Jewropie.


Zdjęcie ustawy z 1945 roku.
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/254071427_438374230982708_3592351602139196323_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=LbNQgkorVxsAX-CM-wQ&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=1a5931033082a93fb5ab93244ee08d91&oe=61AC7604

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?