La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 949 Culés

4

Ja was tylko proszę, po 3 meczach nie piszcie „karakanie wracaj do Doha”. Jak sie nie uda to trudno a nóż powtórzymy piękna historie Pepa, trzeba próbować wszystkiego.
Mimo iz Xavi nie był moim 1 wyborem bo jednak wolałbym zeby przyszedł po erze Messiego, Busiego i Pique a bardziej chciałem tutaj Ten Haga (który juz raz zbudował potwora którego rozkupili a teraz ponownie pokazuje ze potrafi zrobic cos z niczego) to trzeba Generała wspierać z całych sił.
Jako cule jestem tez pełen obaw, ponieważ wszystkie decyzje które sa podejmowane teraz moga sprawic, ze odbijemy sie od dna ale tez moga doprowadzić do tego ze na tym dnie pozostaniemy na dluzej.
Oby jednak jak najszybciej wyszło słońce nad Camp Nou !

1

@SinMistico Spalanie takiego potencjalnego nazwiska w trakcie sezonu z tak mizernymi perspektywami jest dziwnym ruchem. Jakby go Laporta specjalnie wrzucał na minę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?