La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1164 Culés

0

Xavi był fonta a teraz jest laporty, albo nie był fonta a teraz jest laporty? Totalny bullshit! Xavi nie jest jakimś popychadłem w niczyjej grze, a tym bardziej nie ma w glowie "przyszła koza do woza". Wielerazy zapowiadał że przyjdzie tylko poczekać, a teraz jest moment by nie tylko przyjść ale i spróbować pomóc ogarnąć bajzel który wymyka się już każdemu z pod kontroli od prezydentów przez trenerów po księgowych i lekarzy. Nie wiemy czy popełnia błąd, on też nie ale chce spróbować. Sam zresztą wie że do 3mln jego ukochany klub nie dostanieKloppa ani mourinho tylko jakiś szrot, więc chcę pomóc sam przy okazji spełniając marzenie. Tak ja to widzę i jest to bardziej logiczne niż robić z niego jakiegoś manipulowanego niedołęgę bez własnego zdania

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?