La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1586 Culés

3

Panowie zrozumcie jak działa futbol, trenerka i tak dalej.... Koeman odszedł i mamy tymczasowego szkoleniowca, a co za tym idzie.. nie wiele może się zmienić, tak też sobie rozkminiam ze taki pilkarz tez ma w podświadomości 'to jest trener chwilowy' i tez taki trener nie wdraza drastycznych 'swoich zmian' bo wie ze zaraz może być out, dlatego pewnie rozruch, jakieś 2-3 szczegóły taktyczne w ataku, utrzymanie jako takiego klimatu w szatni i to na tyle, DOPIERO realnie możemy wymagać znaczącej poprawy po przyjściu trenera który będzie na dłużej i bedzie miał nowa koncepcje, mnie w tym momencie nie obchodzi jak ta gra wyglada, mają być jakims cudem 3 pkt, bo też hajsik za to wpada, ciężkie czasy, co zrobić? Nic nie poradzimy, musimy czekać

0

@haryveb944 pewnie masz rację ale ja tam poprawę gry już widziałem w ostatnim meczu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?