La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

3

Dziś dobrze oglądało sie pierwsze 25min, reszta to gra na stojąco w stylu Koemna, widac bylo ze trener chciał aby bylo dużo ruchu i gre z pierwszej pilki ale wydaje mi sie ze nasi piłkarze fizycznie nie daja rady przez caly mecz biegac i wystawiac sie do grania. Koeman całkowicie zawalil przygotwowanie fizyczne. Mielem okazje byc na El Clasico i po meczu rezerwowi pilkarze Realu (Nacho, Camavinga i inni) biegali wahadła przez ponad 30min coś takiego w wykonaniu piłkarzy Barcelony chyba nie ma miejsca, a po samych wypowiedziach piłkarzy mozna wywnioskowac ze nasze treningi sa malo wymagajace. Z tego później bierze sie taki styl gry jak w dzisiejszym meczu.... Szkoda, oby Xavi to dobrze ogarnął bo te młode chłopaki naprawdę maja potencjał ale potrzeba trenera i odpowiedniego przygotowania.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?