La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1566 Culés

9

Ja tak chciałem tylko napisać, że chociaż nie byłem zwolennikiem Koemana to po ludzku jest mi go szkoda. Bo jak by tak prześledzić jego ostatnie mecze to miał naprawdę bardzo dużo pecha. Mecz z Realem wcale nie był słaby tylko ta skuteczność i wczoraj to samo...jakby Depay trafił karniaka różnie by mogło być. Co do składu to też wystawiał w miarę najmocniejszy jaki był dostępny...wszystko było przeciwko niemu, brawo za szansę dla młodych. Ktoś może napisać że po cholerę ściągał Luuka De Jonga? niby racja ale trener wiedział, że czasem będzie potrzebny wysoki napastnik który wsadzi głowę. Oczywiście można się przyczepić, że to drewno itd ale z problemami Barcy finansowymi kogo miał ściągnąć? Naprawdę trochę jest mi go szkoda, bo widać było, że mu się chce. A co do jego warsztatu trenerskiego pod względem taktyki czy mentalu to już inna bajka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?