- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 856 Culés
Gorące dyskusje
LAMC_10
16
Nie ma takiego dowodu, że @martusiaaaa jest czternastoletnią dziewczyną, jest nagroda 4 harnasi... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
norbi77
4
Mbappe - jaki to jest madrycki burak, to ręce opadają.
41 odpowiedzi
ArcziArtt
3
Rano trening siłowy zrobiony, a teraz 5km lekkiego biegania na sen :) wjeżdżasz zeroweczka i... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 856 Culés
4
Od Liverpoolu mówię, że gówno z tego klubu będzie, dopóki nie pozbędziemy się Busquetsa, Pique i innych trupów. To potem w dwóch meczach Busquets poda 3 razy dobrze piłkę i już są zachwyty, że top śpd, nie ma lepszego i że gówno się znają ci, co chcą żeby odszedł. No to macie, niech sobie grają dalej.
0
@PatrychoO To nie jest problem. W każdym zespole jest kilku starszych zawodników. Po prostu musi przyjść trener , który ma jakąkolwiek wiedzę taktyczna..
0
@PatrykBarca to pokaż mi topowy klub, w którym tych kilku starszych gra od dechy do dechy w pierwszym składzie i są na odpowiednim poziomie. Poza Bonuccim i Chiellinim.
0
@PatrychoO A czemu poza?
W Realu grał Ramos z Modricem
W Interze gra Dzeko z Handanovicem. W Bayernie gra Neuer z Mullerem. W Chelse Thiago Silva.
0
@PatrykBarca i każdy z nich zasługuje na grę. W przeciwieństwie do Busquetsa i Pique
0
@PatrychoO Busi już pokazał przed chwilą w Lidze Narodów że potrafi.