- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1414 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1414 Culés
4
Matty Cash:
Codziennie oglądam wideo i już uczę się hymnu. Możecie być pewni, że podczas debiutu będę go śpiewał.
1
@TylkoBarca7273 W końcu jakiś obrońca który potrafi dośrodkować
2
@TylkoBarca7273 jak tak bardzo chcial spiewac Polski hymn, to czemu do tej pory go nie umie.
Slabe takie gadanie
1
@Rust_Cohle Chłopak się stara Fredzie, daj mu szansę
0
@TylkoBarca7273 Matty powiedz: Szczebrzeszyn;)
1
@Mario96w mial cale zycie na nauczenie sie hymnu jesli tak czul sie w czesci Polakiem.
Ja tam nic do niego nie mam i do jego gry w barwach Polski.
Smieszy mnie tylko takie gadanie
0
@Rust_Cohle Wiesz za bardzo chyba nie miał powodow wcześniej żeby znać hymn, no bo po co, jest okazja pograć dla Polski to się uczy bo wypada zaprezentować swoje zdolności wokalne na tle reprezentacji
2
@Rust_Cohle Typowe gadanie pod publiczkę. Czuje się za słaby na kadrę Anglii, więc przyszedł do naszej.
1
@Rust_Cohle chłop nie ma szans na grę dla Anglii, więc chętnie by zagrał dla Polski
Bo zawszę to dodatkowa kaska no i fanie grać na mistrzostwach Europy/ świata itp
Co oczywiście nie można mieć o to do niego pretensji ale to lizanie dupy to przesada