La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 794 Culés

7

Powiem Wam, że jak słyszałem rodziców małych dzieci którzy mówili że przedszkolaki co chwila są chore to myślałem - a pierdzielenie, raz na miesiąc pewnie trochę zakaszle i wielkie halo... Teraz moje dzieciaki ruszyły w placówki - jeden do przedszkola, jeden do żłobka. I jest kuźwa dramat niesłychany. Pierwszy kaszle, drugi jelitowka, potem pierwszy jelitowka, drugi z zapaleniem oskrzeli w szpitalu, potem my z żoną jelitowki, teraz zaś jakieś gorączki u pierwszego, u drugiego ból brzucha... I to wszystko tylko w październiku. Nie trzeba mieć wrogów, własne dzieci Cię zajadą a pracodawca dobije... Cofam moje wszystkie wyobrażenia o rodzicach, z góry przepraszam i przechodzę na wasza stronę. Przedszkolaki co chwila (dosłownie) są chore.

*mieszkam w aglomeraccji Śląskiej. Jak córka musiała mieć ten szpital to dosłownie wszędzie odmówili przyjęcia z braku miejsc. Chorzów, Bytom, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry... Dopiero Dąbrowa Górnicza przyjęła. Dramat teraz z chorymi dziećmi.

0

@Esio współczuję i życzę zdrowia, chociaż z tym jest naprawdę ciężko, szczególnie teraz... Pracuje w żłobku, w tym tygodniu mamy około 15 dzieci na 50 chodzących. Odkąd tam pracuje nie pamiętam żeby kiedyś była tak kiepska frekwencja. Trzymajcie się :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: