- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1002 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
157 odpowiedzi
MirusAmisz
39
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
LAMC_10
7
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
46 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1002 Culés
16
Na razie tragicznie gość gra. xD Ciekawe kiedy ruszy, jeśli w ogóle kiedyś...
0
@Kombihorror Wina trenera
0
@Kombihorror
Dlatego bardziej doceniam takiego Sane, który po odejściu z BL grał świetnie także w PL
0
@Kombihorror Przecież tam każdy gra kupę. Brak jakiegokolwiek pomysłu na grę z przodu. Ole za to odpowiada i powinien już polecieć.
0
@Deviler Sane tu i tu ładnie śmigał/śmiga.
2
@Kombihorror @Deviler Patrze Sane i widzę że przez pierwsze 300 minut zanotował w lidze jedna asyste.Faktycznie kocur xD
0
@Kombihorror Jak w Dortmundzie było to samo. Do Listopada 2020 roku wszyscy żałowali, że nie sprzedali go kilka miesięcy wcześniej.
0
@Encore
I tak lepiej niż Sancho, a poza tym Sane nie przyszedł za takie pieniądze, ani nie mial takiego statusu gwiazdy jaki miał Sancho
1
@Deviler Sane przyszedł za 55 mln więc też nie mało