La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1605 Culés

konto usunięte

11

Patrice Evra

"Moim zdaniem Złotą Piłkę powinien dostać N'Golo Kante albo Jorginho. Mam dość dawania jej Messiemu. Co on wygrał w tym roku? No dobra, Copa America. Ale co zrobił z Barceloną?"

No łagodnie mówiąc, odkleiło .

8

@GadulkiGembulki_FCB "Moim zdaniem Złotą Piłkę powinien wygrać Leo Messi albo Robert Lewandowski. Mam dość tego ciągłego pompowania Benzemy, albo Jorginho. Jakie oni mają statystyki w tym roku? No dobra Benz to jeszcze jakoś, ale Jorginho? Co Benz wygrał z Realem?"
Dziękuję, tak powinno to wyglądać ;D

0

@GadulkiGembulki_FCB xdddd no tak, ktoś powiedział to co myśli i od razu odklejony. A może to oni mają rację tylko LR się myli

2

@GadulkiGembulki_FCB Przecież Evra całe życie jest na haju

3

@FCB24 Też racja, ale on podał argument: "Mam dość dawania jej Messiemu." Może mieć swoje zdanie, ale jego wypowiedź trochę brzmi jak żart.

konto usunięte

2

@GadulkiGembulki_FCB "Mam dość dawania jej Messiemu." - xD No chłop ma dość co poradzić xD....

5

@FCB24 ale co mają rację? Że Messi nie powinien dostać złotej piłki bo już dużo ich ma? Nie ośmieszaj się

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?