- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1196 Culés
Gorące dyskusje
Bocheno1
15
@Faro - Ansu Fati@AlexDark00 - Robert Lewandowski @Popitek12 - Cristiano Ronaldo@NeroTFP1... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
clyde
0
Dopadło mnie... Nie mam w co grać. :( zawsze ja Wam wysyłam jakieś polecajki, teraz sama... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Konradowskyy
29
30 stopni na zewnątrz, najlepsza pogoda jaka może być :)Oby utrzymało się to jak najdłużej.
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1196 Culés
0
Serio widzicie tam karnego? Gość kopie piłkę, Lautaro wpada mu w nogi i paradoksalnie to on fauluje.
2
@Ronmes Ty jesteś normlany ? XDD
0
@Cobra303
No tak, miał mu oddać piłkę i jeszcze przeprosić, że śmiał kopnąć piłkę gdy ten leciał na niego jak dzik w szyszki.
0
@Ronmes No tak wina Lautaro że prawie stracił noge bo tak samo walczył O piłkę xD. Najlepiej wgl niech grają że dopóki noga nie odpadnie to nie ma faulu
0
@Cobra303
Ale co miał w Twojej ocenie zrobić bramkarz w tej sytuacji? Był pierwszy przy piłce, wybił ją, a, że Lautaro wykonał agresywny pressing to jest wina bramkarza?
1
@Ronmes Przecież tak samo można wybronic każda inną sytuację, bo obrońca ,,nie chciał". Co to jest wgl za tłumaczenie. To że go nie widział nie zmienia faktu że sprzedał mu kopa wybijając piłkę. Nie ma bardziej oczywistych sytuacji. Każdy inny sędzia w Europie dałby tu karnego i pewnie nawet czerwo
0
@Cobra303
Ale bramkarz miał piłkę pod kontrolą i to Lautaro go zaatakował, piłka wybijana a ten twardo atakuje. Rozumiem, że jest promowanie drużyny atakującej no ale bądźmy poważni.