La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 521 Culés

1

Ogólnie pozytywnie oceniam "Młodego Matczaka" choć dla mnie najlepszym utworem z całej płyty zdecydowanie jest "Szmata". Wszystko się zgadza od beatu przez flow po bardzo mocny tekst. https://youtu.be/vsDFEK-7xOE

1

@IronSanHybrid bardzo luźna i dosyć humorystyczna płyta ale bardzo w jego stylu. Przyjemnie mi się jej słuchało :)

1

@Jakchcesz nadal 100 dni do matury stawiam wyżej. Jednak ta płyta to zupełnie inny klimat i dobrze. Przynajmniej nie jest wszytko na "jedno kopyto".

0

@IronSanHybrid Też mi się podoba ta piosenka. Jak interpretujesz jej ogólny wydźwięk?

0

@domisiek114 Ciężko to chyba jednoznacznie stwierdzić. Interpretacja może różnić się od wielu czynników. Dla mnie po części na pewno pokazuje surowość ludzkiej natury, swego rodzaju depresje, odskocznię od życia jako takiego. Człowiek i uprzedmiotowienie wszystkiego. Ogólnie z tego utworu bije ból z powodu braku odczuwania i to jest dopiero paradoks.

1

@IronSanHybrid Też właśnie ciężko mi zdefiniować jednoznacznie ten utwór, niemniej wpisuje się w ten klimat albumu. Niestety temat ostatnio powszechny czyli depresja...

« Powrót do wszystkich komentarzy