- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1027 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1027 Culés
0
Ciekawe ile jeszcze będzie trwał ten cyrk z Laportą i Koemanem bo zaraz okaże się, że Bartomeu i Valverde nie byli tacy źli.
13
@Katalonbar gościu, Bartomeu zrujnował budżetowo Barcę, nawet dla żartu nie wypada tak mówić.
0
@hoeniker To fakt. Pytanie czemu Laporta czerpie wzorce z takiego kryminalisty?
1
@Azi Możesz rozwinąć?
0
@hoeniker eee tam, żartować można ze wszystkiego.
Bartomeu, wiesz głupia sprawa wyszła...
0
@hoeniker Np. Laporta bardzo długo ściemniał o Leo, jak to zaraz podpisze umowę, choć doskonale wiedział, że tego nie zrobi. A teraz wymyśla że miał nadzieję, że za darmo będzie Leo grał? No bez jaj...
A może by tak trochę prawdy powiedzieć?
Ta akcja z Koemanem też jest totalnie nieprofesjonalnie rozwiązywana. I to nawet nie chodzi o to co się dzieje w ostatnich tyg. ale o te cyrki z lata również. Podobnie było z Setienem. Zresztą sposób w jaki potraktowali Moribe odsuwając go od gry, tylko dlatego, że chłopak skorzystał ze swojego prawa do nie przedłużania umowy - to było idiotyczne.
Nie podoba mi się, to co się dzieje w klubie. Jeżeli mamy wyjść na prostą to trzeba radykalnie ciąć koszty (1 krok) a potem szukać nowych dróg pozyskiwania przychodu (2 krok). Zamiast cisnąć zawodników o rozkładanie wynagrodzeń na raty i to na kilka lat to z klubu idą jakieś idiotyczne przecieki o umowie S. Roberto. Jakby chcieli zdyskredytować zawodnika - ciekawe, że podobne metody stosował Bartomeu.
Jeżeli ludzie myśleli, że Barcelona Laporty zacznie wychodzić na prostą to w tej chwili nic na to nie wskazuje. Zamiast tego słyszę jakieś idiotyczne newsy o transferach w zimie, podczas gdy budżet się nie spina, nie ma kasy na wynagrodzenia a długi przekraczają wartość majątku. Totalny absurd.