La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

2

Dobrze, że istnieje ten NIK,bo pewnie o wielu przekrętach tej władzy byśmy się nie dowiedzieli


@Kgorecki2500 @Barca1992

1

@tomek8756 Pancerny Banaś kontatakuje.

1

@Kgorecki2500 I bardzo dobrze, niech robi tak dalej, kibicuje mu a Ty? :)

1

@tomek8756 jeszcze jak :)

0

@tomek8756 co z tego skoro mamy od 6 lat tak skonstruowane państwo, że wszystkie te przekręty odbijają się jak od ściany. Jeszcze z 10-15 lat temu po takich rzeczach nie byłoby rządu a teraz pancerny elektorat ma to w dupie bo ich nafaszerowali patriotycznymi hasłami o obronie granic, moralności przed lewackim zachodem no i oczywiście kabze wypchali jednym banknotem.

0

@chosenone przecież kolega Kwiatkowski z PO też swoich punktował a pozbyliśmy się ich dopiero po wyborach.
Z władzą tak już jest. Oni nie są za nic odpowiedzialni. Dziady...

0

@tomek8756 Na miejscu Banasia bym uważał na seryjnego samobójcę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?