- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1321 Culés
Gorące dyskusje
Faro
4
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
26 odpowiedzi
Luciano99
56
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Borneo
1
Może być tak że nie będzie Bernardo Rushforda i i Alvareza
18 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1321 Culés
0
Widziałem gdzieś dyskusję o statystykach i oczywiście padał argument w stylu, jakby Messi grał w Bayernie.... (chodzi o przewagę w bramkach Lewego)
No właśnie by nie grał, bo Bayern obecnie dzięki temu, że ma bardzo dobrego w defensywie Mullera na "10" może sobie pozwolić na taką a nie inną grę.
Messi ani by nie spełniał tam zadań Lewego ani Mullera, bo przy grze skrzydłami na "9" trzeba mieć kogoś do kończenia akcji głową, możliwość zagrania na ścianę a "10" musi dużo pomagać w obronie.
PSG grało ostatnio 4-3-3 z 3 defensywnymi pomocnikami, żeby to miało ręce i nogi.
Podobnie obecnie United traci dużo w pressingu bo CR ma już 36,5 l i nie ma jak biegać za obrońcami. Wszyscy mu to wybaczają bo strzela bramki, przestanie strzelać i jego gra na najwyższym poziomie się po prostu skończy.
0
@pyra92 co ty tam bredzisz. Gdzie muller a gdzie messi jezeli chodzi o poziom. To raz a dwa bayern ma duzo lepszy zespol z dobrymi skrzydlami co wrecz pasuje dla messiego
2
@amanter sama Bundesliga
Muller 2019-20 - 21 asyst
2020-21 - 21 asyst
2021-22 - 4 asysty
no leszcz straszny na tym rozegraniu....
0
@amanter chodzi o to, że warunki fizyczne i brak gry w obronie sprawiły by, ze w taktyce Bayernu Messi by nie istniał