La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1752 Culés

0

Czy pobraliście i graliście w eFootball PES 2022?
Ja tak i po dosłownie ok10 minutach wyłączyłem i odinstalowałem. Tragedia,marazm totalny.
Jutro premiera FIFY i na razie się tez wstrzymam z zakupem.

0

@patrykzmc2000 Warto kupować Fife na ps4?
Ma ktoś już opinie- dużo traci względem 5?

0

@kuba1308VeB ja właśnie tez mam PS4.
Podepnę się do pytania.

0

@patrykzmc2000 Ja gralem w fife 20 ostatnio, 22 wygląda duzo lepiej, ci prawda pc to nie next gen ale i tak wygląda nieźle. Pes dokonal sepuku.
Co do fify na Youtubie sa gameplaye

0

@patrykzmc2000 Mam XSS i gram na dwóch wersjach Fify , na old genie i new genie. Na pewno inaczej jest na tych dwóch wersjach. Dodam, że gra się różni od Fify 21 na obu wersjach, ale to moja opinia.

0

@kibicsportu jakie najwiekszę różnice? Gdzie lepiej?

0

@kuba1308VeB Moim zdaniem w gameplayu , ale ciężko jest tak wytłumaczyć, po prostu trochę inaczej się gra, no i też grafika inna, ale to zrozumiałe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?