La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1432 Culés

2

Jak wiecie dziś miała premierę 'pełna wersja' gry EFootball 2022. Dwa lata temu Konami rozpoczęło tworzenie tego jakże wybitnego tytułu, a dziś oficjalnie została ona najgorzej ocenianą grą w historii Steama. Nic dziwnego. Tytuł wygląda jakby był zrobiony na platformę Xbox 360/PS3, animacje szarpią, nie ma pressingu...

No cóż. https://i.redd.it/i40h2eup6kq71.jpg

0

@Kettger Ogladales jakis gameplay? Jest az tak zle?

0

@JimMorrisonFCB Gorzej. Grałem na XSX. :D

0

@Kettger Kurde, a wiele sobie obiecywalem po tym tytule... No nic, pozostaje czekac kolejny rok, albo moze ten trzeci tytul jakims cudem okaze sie przelomem jak kiedy PES 6.

0

@Kettger grałem dlugo na telefonie i faktycznie silnik gry jakby z telefonu, grafika niewiele lepsza

0

@JimMorrisonFCB Nie będzie tak. Konami i serie PES można już spisać na straty. Oni teraz zajmują się tylko grami mobilnymi i zmobilnienie PESa to kolejny krok.

0

@don'T.R.I.P.e Nie rozumiem, tak po prostu oddadza pole Fifie?

0

@JimMorrisonFCB Tak po prostu, swoją drogą nie ma tego pola za dużo xD

0

@JimMorrisonFCB fifa to pole ma od lat, oni co najwyżej ich szczypali po kostkach ;x

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?