La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1096 Culés

1

zero taktyki, zero schematów, zero płynności, a to nie jest tak słaby skład jak go Koeman maluje - to po prostu on jest trenerem słabym

zamieńmy się trenerami z benfica wczoraj i sądze ze by benfica dostała

najgorzej że widać marazm i brak ambicji po piłkarzach, jesteśmy wolniejsi, mało ruchu do piłki jest, już nie mamy messi i xavi, iniesta, mecze trzeba wybiegać pokazywac sie na pozycje

mam nadziej ze Laporta jak najszybciej zwolni Koeman bo to nie idzie w dobrym kierunku

oczywiście transfery też sie przydadzą ja licze na Gaya, pogba/kessie, napastnik i środkowy obrońca jakiś - pewnie do jakiś wymian dojdzie w lato ale ja bym nawet zaryzykował wymiane ter stegen na jakiegoś obrońcę dobrego a w jego miejsce Onana bym sprowadził

konto usunięte

0

@lucca87 marudzisz jak stara baba :D

2

@Ghotti
ileż można patrzeć na tą indolencje trenerską na ławce, no kurde ten skład nie jest tak słaby aby w dwóch meczach LM mieć bilans 0-6 i 0 pkt

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?