La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1821 Culés

1

Nie mam pojęcia co kieruje koemanem, jego decyzje są całkowicie niezrozumiale cofa de Jonga który tworzył zagrożenie pod bramka rywala przegrywając 1:0 i dalej gra na 3 obrońców co w Barcy nie sprawdza się. Ta drużyna jest już całkowicie wypalona i potrzebny jest nowy impuls w postaci nowego trenera. A sam koeman który nie potrafi przyznać się do błędu jest już żałosny, ciegle szukanie wymówek na swoje braki i problemy tworzone przez siebie. Dlatego jego zwolnienie powinno nastąpić jak najszybciej.

1

@Xxxbarca4ever poyebały mu się de Jongi.

0

@Xxxbarca4ever bał się lania. Mówiąc krótko zesral. Się

0

@D10SLEO jemu się wszystko już po.....

0

@dasouzar11 tragedia myślałem że gorszej Barcy niż za setiena nie zobaczę ale jednak szybko mnie rzeczywistość wyjaśniła

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?