La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 958 Culés

0

Koeman tym wystawianiem Luuka to sam pod soba dolki kopie, ja rozumiem, ze nie mamy kim grac w ataku - ale czy nie od tego jest trener, zeby jakos to poukladac i dac rade bez napadziora, zamiast upychac do pierwszego skladu byle kogo? Nikt nie oczekuje fajerwerkow z ta kadra, ale na litosc, remisy z Cadiz i Granada, wylapana 3 od Bayernu i BENFICI XD a potem gadanie na konferencjach jacy jestesmi slabi i zalosni to kwintesencja tego trenera. Juz wole zeby po meczu wychodzil Xavi i mowil, ze murawa byla zle przycieta niz zeby wychodzil Ronald i mowil, ze my to jestesmy slabi i wgl nie macie prawa nic od nas oczekiwac bo mam slaba kadre i w przebudowie...

0

@gryfiT. Bez napadziora , bez skrzydłowych , bez bocznych obrońców ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?