La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1102 Culés

konto usunięte

1

Przy takim limicie wynagrodzeń 97 mln, przekraczamy go kilkukrotnie.

Tebas natomiast nie może nakazać nam sprzedaży zawodników albo rozwiązania kontraktów bo chroni ich prawo pracy. Jedynie może zakazać nam transferów bez mieszczenia się w limicie.

Także chyba jesteśmy skazani na pozostanie wszystkich weteranów w zespole. Bo nawet np. jak sprzedamy Coutinho to będzie i tak wiele brakowało do limitu, więc nikogo nie kupimy.

0

@horang no oczywiście, że w tym limicie chodzi o to, że nie mozemy nikogo podpisać, gdy jesteśmy ponad nim.

Nie ma czegoś takiego jak rozwiązywać kontrakty, bo ma być 97 mln. xD

0

@horang Te liczby to ściema.. nie ma takiej możliwości, żebyśmy mieli niższy limit niż jakieś sociedady, które wartości marketingowej nie prezentują żadnej, nie mają przychodów z europejskich pucharów, od sponsorów itp… Sama koszulka FCB dostarcza więcej pieniędzy niż te kluby co są ponad nami (ofc bez realu i atm) są w stanie wygenerować… Poza tym jeżeli ta liczba miałaby być prawdziwa to zgodnie z proporcją, że wynagrodzenia w stosunku do budżetu nie mogą przekraczać tych 60/70% to nasz budżet niby miałby wynosić ok 150mln co też jest żartem… Tebas gra w swoje gierki, a w przyszłym roku jak przyjdzie do transferów i rejestracji zawodników i tak wszystko wróci do normy do tych 350/450 mln…

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?